Wielki Test Języka Angielskiego

AKTUALNOŚCI


W dniu 14 września poznaniacy po raz pierwszy uczestniczyli w ogólnopolskiej akcji testowania językowego Polaków. Mieszkańcy naszego miasta w różnych kategoriach wiekowych zmierzyli się z fragmentami najbardziej prestiżowych egzaminów na świecie – TOEIC i TOEFL! W tegorocznej edycji oprócz Poznania wzięło udział 76 miast Polski. Poznań udowodnił, że zna język angielski na poziomie B2.  Możemy być dumni! Oznacza to, że poznaniacy posługują się angielskim w sposób umożliwiający swobodną komunikację oraz  formułowanie przejrzystych i szczegółowych wypowiedzi zarówno ustnych, jak i pisemnych. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w Teście a zwycięzcom konkursu serdecznie gratulujemy!  Do zobaczenia za rok!

Kursy na platformie - Angielski z dobrym akcentem 🇬🇧🚀 Zobacz więcej

Autorska platforma edukacyjna

Zapraszamy na kursy na naszej autorskiej platformie edukacyjnej!📲