PLATFORMA

Kursy na platformie

Na naszej autorskiej platformie do nauki języka angielskiego znajdziecie pakiety lekcji video oraz interaktywne ćwiczenia obejmujące pełen zakres materiału na wszystkich poziomach zaawansowania, kursy do egzaminów oraz specjalistyczne.

DLA WSZYSTKICH

Dla kogo są kursy online?

Jesteśmy renomowaną szkołą z wieloletnią tradycją. Języków obcych nauczamy z powodzeniem od 1987 roku.

Zapracowani dorośli

Video kursy języka angielskiego to prosta i wygodna forma nauki. Można z nich korzystać na różnych urządzeniach i w dowolnym miejscu i czasie. Dzięki intuicyjnej obsłudze kursów i funkcji zapamiętywania postępu nauki, nauka języka angielskiego staje się łatwiejsza i bardziej elastyczna dla osób z ograniczonym czasem.

Uczniowie i studenci

Nauka angielskiego online to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na tradycyjne zajęcia. Dzięki elastyczności i możliwości dostępu do kursów z dowolnego miejsca i o każdej porze dnia, można przerabiać materiał w dogodnym tempie i w krótkich okresach czasu. To również sposób na oszczędność czasu i kosztów dojazdów.

Podróżnicy

Kurs angielskiego online to idealne rozwiązanie dla osób podróżujących lub pracujących w nocy. Dzięki elastyczności i dostępności kursów można korzystać z nich w dowolnym miejscu i czasie.

CO UZYSKASZ

Co daje nasz kurs angielskiego online?​

Z nami zaczniesz płynnie posługiwać się językiem angielskim! Przy okazji omawiania różnorodnych działów tematycznych wyjaśnimy zawiłości gramatyczne i pomożemy Ci opanować nowe słownictwo.

DLACZEGO MY

Nauka języka angielskiego dlaczego nasz kurs?

Z nami zaczniesz płynnie posługiwać się językiem angielskim! Przy okazji omawiania różnorodnych działów tematycznych wyjaśnimy zawiłości gramatyczne i pomożemy Ci opanować nowe słownictwo.

Angielski online ze Szkołą Języków Obcych Akcent Iwona Róg to starannie wykonane lekcje, stworzone przez zafascynowaną kulturą i językiem angielskim podróżniczkę, która szkołę prowadzi już od 2001 roku. Sama platforma, na której znajduje się kurs, jest w pełni autorska i innowacyjna, dzięki czemu język angielski online staje się czystą przyjemnością.

Na naszej platformie nie można się zgubić — system zapamiętuje, w którym miejscu skończyliście oglądać, a zajęcia są podzielone na odpowiednie kategorie. Kurs video angielskiego składa się z 20 lekcji gramatyki, 20 zajęć z zakresu słownictwa, powtórzenia, a po jego zakończeniu można rozwiązać test. Potwierdzając swoje umiejętności językowe i zdając na minimum 51%, otrzymujecie certyfikat potwierdzający udział w kursie na wybranym poziomie. Kurs video angielskiego dostępny jest do użytku przez 12 miesięcy. Naszą skuteczność potwierdzają usatysfakcjonowani uczestnicy, którzy otrzymują wysokie wyniki, zdają egzaminy i otrzymują certyfikaty. Wiele lat doświadczenia pomogło nam zdobyć uniwersalną wiedzę jak uczyć — nasza szkoła językowa cieszy się zaufaniem i lojalnością uczniów już od 1987 roku!

O NAS

Dlaczego warto?

Z nami zaczniesz płynnie posługiwać się językiem angielskim! Przy okazji omawiania różnorodnych działów tematycznych wyjaśnimy zawiłości gramatyczne i pomożemy Ci opanować nowe słownictwo.

Otwarci na ludzi i świat

W naszej szkole nie tylko uczymy języków obcych. Staramy się również zainteresować słuchaczy kulturą innych narodowości, organizując własne wyjazdy.

Ucz się od najlepszych!

W naszej kompleksowej ofercie zajęć stacjonarnych znajdują się kursy dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz kursy dla firm.

Mów z dobrym Akcentem!

Zapraszamy do odwiedzenia naszej szkoły! Czekają tu na Ciebie przyjaźni i kompetentni lektorzy. Chętnie zapoznamy Cię z naszą ofertą i odpowiemy na wszelkie pytania.

UCZ SIĘ JAK CHCESZ

Nasze sposoby na naukę języka angielskiego

Naszym priorytetem jest wygodna i rzetelna nauka angielskiego.

Online

Kurs online na platformie nie jest jedynym rozwiązaniem, które oferujemy w naszej szkole. Angielski online może być również bezpośrednią lekcją! Dostępna jest nauka angielskiego przez internet z lektorem na żywo, w grupach lub indywidualnie. W ten sposób od razu uzyskasz odpowiedzi na zadawane pytania! W ramach tego typu zajęć tematy są wybierane bezpośrednio według Waszych potrzeb, by uczyć tego, co dla Was najbardziej istotne!

Stacjonarnie

Może chcecie prowadzić konwersacje po angielsku twarzą w twarz? Nie interesuje Was internet, a jedynie bezpośredni kontakt z najlepszymi lektorami? Zajęcia stacjonarne w naszej szkole sprawią, że lekcje angielskiego staną się czystą przyjemnością, a nasze wyposażenie skutecznie motywuje do dalszego zgłębiania wiedzy! Skupiamy się na każdym aspekcie korzystania z języka — nie boimy się mówienia, słuchania, pisania ani czytania po angielsku!

ZAKUP KURSU

Co wiedzieć przed zakupem kursu?

Nasze kursy angielskiego online różnią się od siebie poziomem zaawansowania. Aby jak najwięcej korzystać z lekcji i odpowiednio dobrać zajęcia online, zalecamy wykonać testy poziomujące

Przed zakupem polecamy przeczytać spis treści dostępny na stronie każdego z kursów, który pozwoli Wam zapoznać się z tematami poruszanymi w każdym z modułów.

Rozpocznij swoją przygodę z nauką angielskiego i mów z dobrym Akcentem! Zapisz się na język angielski online.

OPINIE

Dużo zadowolonych klientów

Zobacz co o nas mowia nasi klienci
Anna Michalak
Czytaj więcej
Jeszcze nigdy tak łatwo nie przyswajałam słówek. Wystarczy słuchać i powtarzać. Najpierw same słowa, później wyrażenia i na końcu zdania po angielsku i tłumaczenia. Działa!
Jan Dąbrowski
Czytaj więcej
Świetnie przygotowane lekcje. Łatwo zrozumieć o co chodzi, ponieważ lektorka tłumaczy zagadnienia w przystępny sposób, miło się jej słucha, a ćwiczenia są dopasowane do materiału przerobionego na lekcji video. Bardzo mi się podoba.
Hanna Domańska
Czytaj więcej
Przystępne tłumaczenie, dużo przykładów i ćwiczeń, które pozwalają na sprawdzenie swojej wiedzy. Bardzo miła prowadząca;).
Zofia Stachowicz
Czytaj więcej
Nie tylko świetny kurs, gdzie nagle angielski staje się łatwy do przyswojenia, ale także pięknie opakowany. Miło się pracuje, gdy widzi się taki ładny interfejs, a treści przedstawione są przejrzyście.
Andrzej Banach
Czytaj więcej
Po raz pierwszy uczyłem się słownictwa taką metodą. Przyswajanie słówek, całych wyrażeń, ćwiczenie wymowy i tłumaczenia sprawiają, że coraz łatwiej jest mi mówić po angielsku.
Maria Średzka
Czytaj więcej
Szkoła językowa, w której panuje miła atmosfera. Polecam korzystanie z platformy stworzonej przez panią dyrektor. Istnieje możliwość wyboru odpowiedniego kursu do poziomu. Lekcje prowadzone są w sposób profesjonalny, uporządkowany, metodyczny. Ilość materiału prezentowanego na lekcji nie przytłacza. Różnorodność ćwiczeń pozwala na usystematyzowanie wiedzy.
Anna Trzcińska
Czytaj więcej
Bardzo sympatyczne miejsce, pyszna kawa, mili ludzie... można się uczyć i zrelaksować jednocześnie. Polecam gorąco zajęcia stacjonarne i korzystanie z platformy stworzonej przez panią dyrektor:)
Klaudia Domagała
Czytaj więcej
Gorąco polecam kursy na platformie i odpowiadające im książki. Dzięki nagraniom poszerzam słownictwo, układam sobie w głowie zamęt z gramatyką, który miałam, ćwiczę wymowę Niedawno zaczęłam, a już widzę znakomite efekty, jeśli chodzi o płynność mojej wypowiedzi i pewność siebie w posługiwaniu się angielskim.
Aleksandra Szokalska
Czytaj więcej
Jestem bardzo zadowolona! Kurs spełnia wszystkie moje potrzeby, uczę się z przyjemnością! Jedyne czego żałuję, to to że tak długo zwlekałam z decyzją 😀 powodzenia w nowych projektach, będę zainteresowana
Kajetan Kopras
Czytaj więcej
SUPER !! Uczęszczam do tej szkoły od 4 lat i cały czas jestem bardzo zadowolony. Kadra lektorów jest bardzo miła, klasy czyste i ładne, a lokalizacja idealna. poza tym można się napić pysznej kawy 🙂

FAQ

Często zadawane pytania

Lekcje online to wygodny sposób na zdobywanie wiedzy na najwyższym poziomie, bez wychodzenia z domu.

Nasza szkoła mieści się na poznańskim Piątkowie, os. Zygmunta Starego 6.

Oczywiście, w naszej ofercie mamy kursy stacjonarne, online i hybrydowe.

Kurs hybrydowy to skuteczne połączenie zajęć stacjonarnych i samodzielnej nauki z naszą platformą edukacyjną. Zajęcia te są bardziej atrakcyjne cenowo i angażują do przerabiania przygotowanych przez nas lekcji w domu. W czasie zajęć mamy okazję ćwiczyć poznany materiał w praktyce, bez tracenia czasu na jego wprowadzanie i tłumaczenie.

Największą popularnością cieszą się kursy, w których spotykamy się 2 razy w tygodniu (45 min lub 60 min). Na życzenie organizujemy też zajęcia odbywające się raz w tygodniu (60 min lub 90 min).

Zapraszamy dzieci od 7 lat, młodzież, dorosłych i seniorów. Każdy jest u nas mile widziany i może znaleźć ofertę dla siebie.

W chwili obecnej uczymy angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego i polskiego dla obcokrajowców.

Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych lektorów oraz native speakerów, dla których nauczanie jest pasją. Wielu z nich jest doświadczonymi nauczycielami poznańskich szkół podstawowych i liceów, a także wykładowców na wyższych uczelniach. Współpracują z nami także pełni pomysłów i zapału młodzi lektorzy i lektorki, którzy prowadzą zajęcia głównie z dziećmi i młodzieżą.

Tak, można. W umowie zapisujemy kwoty i terminy wpłat. Za dostęp do platformy Akcent można także płacić w ratach PayU lub skorzystać z subskrypcji.

Zapisz się na kurs

Wybierz najlepszy kurs dla siebie!

Kursy na platformie - Angielski z dobrym akcentem 🇬🇧🚀 Zobacz więcej

Autorska platforma edukacyjna

Zapraszamy na kursy na naszej autorskiej platformie edukacyjnej!📲