Kursy na platformie

Zapraszamy młodzież i dorosłych uczących się języka angielskiego, przystępujących do egzaminów takich jak test ósmoklasisty, matura, egzamin z języka obcego dla doktorantów, osoby chcące uzupełnić inne kursy, potrzebujące odświeżenia i powtórki wiadomości, a także tych, którzy znają angielski zaledwie na poziomie elementarnym i pragną podnieść swoje kompetencje językowe, na kompleksowy video kurs języka angielskiego z interaktywnymi ćwiczeniami i powtórkami do lekcji. 

Kursy angielskiego na platformie online w formie video

Oferowane przez nas video kursy języka angielskiego to materiały, z których możecie korzystać w dowolnym miejscu i czasie. Czerpać wiedzę z kursu może każdy, kto opanował podstawy języka, a chciałby go sobie przypomnieć lub usprawnić posługiwanie się nim. Każda nagrana przez nas lekcja języka angielskiego online jest skonstruowana pod kątem wybranego przez Was poziomu. W dodatku każdy z nich zawiera trzy wersje kursu:

  • Basic — składa się z filmów edukacyjnych do nauki angielskiego.
  • Standard — obejmuje nagrania i dodatkowe ćwiczenia w zakresie przerobionego materiału.
  • Premium — zawiera lekcje video, ćwiczenia do zajęć i 15-minutowe konsultacje do każdego przerobionego tematu.

 

Istnieje opcja zakupu pełnej wersji lub samej części gramatycznej bądź słownictwa na każdym poziomie zaawansowania. Polecamy również skorzystać z możliwości zakupu pojedynczej lekcji, zwłaszcza jeśli interesuje nas jeden temat lub chcemy jedynie przetestować e-learning. Angielski możemy usprawnić też mini lekcjami. Jest to forma nauki omawiająca konkretne zagadnienia, co uzupełnia pozostałe zajęcia angielskiego online. Jeśli nie jesteście w pełni zdecydowani na zakup, ale interesuje Was kurs angielskiego online — zachęcamy do obejrzenia przykładowej, krótkiej, darmowej lekcji, która znajduje się na stronie przy każdym kursie online.

Dla kogo są kursy angielskiego online?

Zapracowani dorośli

Jeśli jesteście zapracowani, zajmujecie się dziećmi lub po prostu nie możecie znaleźć czasu, by korzystać z zajęć — video kursy języka angielskiego są dla Was! Prosta forma nagrania, dostępna do odsłuchania z każdego miejsca i o dowolnym czasie czyni naukę języka angielskiego wygodną i elastyczną. Aby wziąć udział, wystarczy dowolne urządzenie — telefon, komputer, laptop czy tablet. Możecie włączyć film w trakcie sprzątania, usypiania dziecka czy jakiejkolwiek pracy manualnej i w każdej chwili go wyłączyć. Nasza platforma jest w pełni intuicyjna i zapamięta moment, w którym zakończyliście e-learning.

Uczniowie i studenci

Angielski w każdej chwili i z dowolnego miejsca to metoda na przemycenie nauki języków do naszej rutyny bez zbędnego wciskania zajęć w kalendarz. Doceniają to również uczniowie i studenci, którzy nie chcą dodawać kolejnych lekcji do swojego planu. Możliwość nauki dopasowanej do Waszego trybu życia, choćby i 5 minut dziennie, pomoże odpowiednio zagospodarować czas na przerobienie materiału. Poza tym, że sami wybieramy dogodne terminy na swoją naukę, oszczędzamy na dojazdach! Decydując się na lekcje angielskiego online, osiągamy szybkie postępy, pracując we własnym tempie.

Podróżnicy

Ciągłe podróże nie pozwalają Wam na zajęcia dodatkowe? Jeśli wciąż zmieniacie miejsce zamieszkania czy wyjeżdżacie w delegacje, kurs angielskiego online to świetny sposób na korzystanie z zajęć będąc w ciągłym ruchu. Jest to również opcja dla osób, które pracują nocą, a odpoczywają za dnia — możecie przyswajać język nawet wtedy, kiedy inni już dawno smacznie śpią!

Co daje nasz kurs angielskiego online?

Swobodne komunikowanie się w trakcie podróży za granicę, świetne wyniki w nauce, istotna umiejętność wpisana w CV, możliwość korzystania z internetu po angielsku, rozumienie native speakerów lub łatwość w międzynarodowych kontaktach biznesowych to tylko niektóre korzyści, które mogą przynieść video kursy angielskiego.

Nowy język to też nowa rozrywka — po lekcjach angielskiego możemy zacząć rozglądać się za książkami i występami po angielsku! Zapomnicie również o filmach z lektorem — o wiele przyjemniej ogląda się je z oryginalnym dźwiękiem. Należy pamiętać też o tym, że język angielski pomoże nam w rozumieniu najpopularniejszych piosenek na świecie. Znając język, możecie przestać sprawdzać ich tekst w internecie!

Jeśli interesuje Was jeden temat, na przykład podróże i ruch uliczny, świetną opcją jest zakup wyłącznie tej lekcji. W ten sposób możemy poczuć się pewniej między innymi na wycieczkach poza granicami państwa, gdzie używany jest język angielski. Nauka online pozwala nabywać wiedzę na różnym poziomie zaawansowania, w dowolnie wybranym momencie. Daje to oszczędność czasu i nie zaburza naszego planu dnia.

Nie zapominajmy, że nauka języka rozwija naszą pamięć! Poprawia też koncentrację i uwagę. Lekcje angielskiego to gimnastyka, którą doceni Wasz umysł. Utrzymanie go w dobrej kondycji to klucz do zapobiegania zaburzeniom pamięci. Nauka angielskiego online pomaga utrzymać sprawność mózgu niskim kosztem, dlatego szkoła online jest wyborem wielu dorosłych chcących rozpocząć lekcje angielskiego.

Dlaczego warto?

Z nami zaczniesz płynnie posługiwać się językiem angielskim! Przy okazji omawiania różnorodnych działów tematycznych wyjaśnimy zawiłości gramatyczne i pomożemy Ci opanować nowe słownictwo.

Ucz się od najlepszych!

Autorska, nowatorska platforma do nauki języka angielskiego! Materiały na niej zamieszczone oraz forma przekazywania wiedzy to rezultat wieloletniej pracy i ogromnego doświadczenia autorki Iwony Róg i zespołu lektorów SJO Akcent, ale przede wszystkim pasji do nauczania języków obcych.

Szeroki zakres

Przygotowaliśmy kursy na poziomie A2 i B1 podzielone na zakres Gramatyczny oraz Słownictwo oraz pakiety Basic, Standard, Premium. Kurs Basic zawiera lekcje video, kurs Standard ćwiczenia do każdej z lekcji. Kurs Premium to zawartość kursu Standard oraz 15 minutowe konsultacje do każdej z lekcji. 

Kurs online

Nasza platforma umożliwia użytkownikom korzystanie z dowolnego miejsca, wystarczy jedynie internet oraz urządzenie przenośne. Możesz zatrzymać naukę w dowolnym momencie, a platforma zapamięta gdzie dokładnie skończyłaś/eś.

Nauka języka angielskiego — dlaczego nasz kurs?

Angielski online ze Szkołą Języków Obcych Akcent Iwona Róg to starannie wykonane lekcje, stworzone przez zafascynowaną kulturą i językiem angielskim podróżniczkę, która szkołę prowadzi już od 2001 roku. Sama platforma, na której znajduje się kurs, jest w pełni autorska i innowacyjna, dzięki czemu język angielski online staje się czystą przyjemnością. Na naszej platformie nie można się zgubić — system zapamiętuje, w którym miejscu skończyliście oglądać, a zajęcia są podzielone na odpowiednie kategorie. Kurs video angielskiego składa się z 20 lekcji gramatyki, 20 zajęć z zakresu słownictwa, powtórzenia, a po jego zakończeniu można rozwiązać test. Potwierdzając swoje umiejętności językowe i zdając na minimum 51%, otrzymujecie certyfikat potwierdzający udział w kursie na wybranym poziomie.

Kurs video angielskiego dostępny jest do użytku przez 12 miesięcy. Naszą skuteczność potwierdzają usatysfakcjonowani uczestnicy, którzy otrzymują wysokie wyniki, zdają egzaminy i otrzymują certyfikaty. Wiele lat doświadczenia pomogło nam zdobyć uniwersalną wiedzę jak uczyć — nasza szkoła językowa cieszy się zaufaniem i lojalnością uczniów już od 1987 roku!

Nasze sposoby na naukę języka angielskiego

Naszym priorytetem jest wygodna i rzetelna nauka angielskiego. Kurs online na platformie nie jest jedynym rozwiązaniem, które oferujemy w naszej szkole. Angielski online może być również bezpośrednią lekcją! Dostępna jest nauka angielskiego przez internet z lektorem na żywo, w grupach lub indywidualnie. W ten sposób od razu uzyskasz odpowiedzi na zadawane pytania! W ramach tego typu zajęć tematy są wybierane bezpośrednio według Waszych potrzeb, by uczyć tego, co dla Was najbardziej istotne!

Może chcecie prowadzić konwersacje po angielsku twarzą w twarz? Nie interesuje Was internet, a jedynie bezpośredni kontakt z najlepszymi lektorami? Zajęcia stacjonarne w naszej szkole sprawią, że lekcje angielskiego staną się czystą przyjemnością, a nasze wyposażenie skutecznie motywuje do dalszego zgłębiania wiedzy! Skupiamy się na każdym aspekcie korzystania z języka — nie boimy się mówienia, słuchania, pisania ani czytania po angielsku!

Nauka angielskiego online — co wiedzieć przed zakupem kursu?

Nasze kursy angielskiego online różnią się od siebie poziomem zaawansowania. Aby jak najwięcej korzystać z lekcji i odpowiednio dobrać zajęcia online, zalecamy wykonać testy poziomujące. Przed zakupem polecamy przeczytać spis treści dostępny na stronie każdego z kursów, który pozwoli Wam zapoznać się z tematami poruszanymi w każdym z modułów.

Rozpocznij swoją przygodę z nauką angielskiego i mów z dobrym Akcentem! Zapisz się na język angielski online.

Rekomendacje

Anna Michalak
Czytaj więcej
Jeszcze nigdy tak łatwo nie przyswajałam słówek. Wystarczy słuchać i powtarzać. Najpierw same słowa, później wyrażenia i na końcu zdania po angielsku i tłumaczenia. Działa!
Jan Dąbrowski
Czytaj więcej
Świetnie przygotowane lekcje. Łatwo zrozumieć o co chodzi, ponieważ lektorka tłumaczy zagadnienia w przystępny sposób, miło się jej słucha, a ćwiczenia są dopasowane do materiału przerobionego na lekcji video. Bardzo mi się podoba.
Anna
Czytaj więcej
Przystępne tłumaczenie, dużo przykładów i ćwiczeń, które pozwalają na sprawdzenie swojej wiedzy. Bardzo miła prowadząca;).
Hanna Nowik
Czytaj więcej
Nie tylko świetny kurs, gdzie nagle angielski staje się łatwy do przyswojenia, ale także pięknie opakowany. Miło się pracuje, gdy widzi się taki ładny interfejs, a treści przedstawione są przejrzyście.
Hanna Nowik
Czytaj więcej
Po raz pierwszy uczyłem się słownictwa taką metodą. Przyswajanie słówek, całych wyrażeń, ćwiczenie wymowy i tłumaczenia sprawiają, że coraz łatwiej jest mi mówić po angielsku.
Poprzedni
Kolejny

Często zadawane pytania

Przygotowane przez nas kursy na poziomie A2 i B1 składają się z 20 lekcji gramatyki oraz 20 lekcji słownictwa. Kupując kurs mamy do wyboru 3 pakiety: Basic – lekcja video, Standard – lekcja video + ćwiczenia do przerobionego na lekcji materiału, Premium – lekcja video + ćwiczenia + spotkanie online z lektorem SJO Akcent.

Lekcje można kupować pojedynczo lub w pakietach. Zapoznaj się z naszym cennikiem.  

Kurs został przygotowany przez Iwonę Róg – od 2001 roku dyrektorkę Szkoły Języków Obcych Akcent w Poznaniu. Przygotowała i koordynowała wiele projektów i inicjatyw szkoleniowych, jest akredytowanym egzaminatorem TOEiC, od wielu lat organizuje wyjazdy do zagranicznych szkół językowych.

Należy wykupić lekcję w pakiecie Premium, a następnie zapisać się na konsultacje przez formularz kontaktowy w zakładce Kontakt lub mailowo.

Testy poziomujące znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Certyfikat otrzyma osoba, która ukończy wszystkie lekcje kursu, a następnie zda test końcowy na co najmniej 51%.

Zapisz się na kurs

Wybierz najlepszy kurs dla siebie!