Dobry pomysł na wakacje 2014!

AKTUALNOŚCI


Dobry pomysł na wakacje 2014 to kurs turystyczno-językowy w Bournemouth z Akcentem. Zapraszamy dorosłych i dzieci od 12 roku życia. Najpiękniejsza plaża na riwierze angielskiej oraz zajęcia z najlepszymi nauczycielami w Cavendish School of English to doskonały przepis na udane lato.
Cavendish, podobnie jak Akcent, to renomowana szkoła z tradycjami, założona w 1983 r., prowadzona przez jedną rodzinę od kilku pokoleń. Znajduje się tylko kilka minut spacerem od plaży i centrum miasta. Natomiast Bournemouth to ulubiony nadmorski kurort Brytyjczyków, który słynie ze swojej kosmopolitycznej atmosfery, piaszczystych plaż, pięknych ogrodów i czystego powietrza. W jego okolicy znajdują się posiadłości Victorii Beckham i Madonny.
Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładceOfertalub otrzymasz dzwoniąc na jeden z naszych numerów.

Kursy na platformie - Angielski z dobrym akcentem 🇬🇧🚀 Zobacz więcej

Autorska platforma edukacyjna

Zapraszamy na kursy na naszej autorskiej platformie edukacyjnej!📲