O nas

Mów z dobrym akcentem

Języków obcych nauczamy z powodzeniem już od 1987 roku. W tym czasie realizowaliśmy także dodatkowe projekty, takie jak organizacja kursu językowego dla personelu medycznego. Dzięki zdobytemu wieloletniemu doświadczeniu nasza kadra nauczycielska odznacza się szczególnymi kompetencjami, co przekłada się na międzynarodowe sukcesy akademickie i zawodowe naszych absolwentów.

Ambitni i pracowici

Zajmowaliśmy czołowe miejsca w ogólnopolskim rankingu szkół językowych magazynu Newsweek. W ramach polsko-norweskiego projektu Ministerstwa Pracy zorganizowaliśmy kurs języka norweskiego dla 220 osób personelu medycznego. Napisaliśmy i zrealizowaliśmy dwa projekty dla przedsiębiorstw z funduszy unijnych.

Kompetentni i wytrwali w nauczaniu

Największy nacisk kładziemy na jakość i wysoki poziom nauczania. Dba o to doświadczony metodyk, który monitoruje pracę zespołu, regularnie spotyka się z lektorami oraz wybiera do pracy tylko najlepszych kandydatów. Stawiamy na praktyczną umiejętność wykorzystywania języka, dzięki czemu wielu naszych absolwentów podjęło studia zagraniczne lub zrobiło karierę w międzynarodowej firmie.

Otwarci na ludzi i świat

W naszej szkole nie tylko uczymy języków obcych. Ważne dla nas jest, aby zainteresować słuchaczy kulturą i obyczajami innych narodowości oraz zaszczepić w nich chęć poznania krajów, o których się uczą. Organizujemy wyjazdy edukacyjno-językowe, które są połączeniem przyjemności i nauki. Co roku odwiedzamy słoneczną Maltę i królewską Anglię i odkrywamy ich nowe tajemnice.

Mów z dobrym Akcentem!

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego warto uczyć się języków w Akcencie, polecamy wizytę w jednym z naszych oddziałów. Czekają tam na Ciebie przyjaźni i kompetentni lektorzy, pyszna kawa i herbata, nowoczesny sprzęt audiowizualny, biblioteka i mediateka. Odwiedź nas i przekonaj się, że nauka języków może być jednocześnie niezwykle skuteczna jak i przyjemna!

Firmy, z którymi
pracowaliśmy

Zaufało nam wiele renomowanych firm i instytucji.

Skontaktuj się
z nami