HISTORIA

Mów z dobrym
akcentem

Dzięki zdobytemu wieloletniemu doświadczeniu nasza kadra nauczycielska odznacza się szczególnymi kompetencjami, co przekłada się na międzynarodowe sukcesy akademickie i zawodowe naszych absolwentów.

KURSY

Ucz się z Akcentem

Jesteśmy renomowaną szkołą z wieloletnią tradycją. Języków obcych nauczamy z powodzeniem od 1987 roku.

Kompetentni i wytrwali w nauczaniu

Wielu naszych absolwentów odnosi sukcesy na rynku międzynarodowym. O jakość naszej kadry dba nasz metodyk, który monitoruje pracę oraz kompetencje zespołu.

Otwarci na ludzi i świat

W naszej szkole nie tylko uczymy języków obcych. Staramy się również zainteresować słuchaczy kulturą innych narodowości, organizując własne wyjazdy.​

Mów z dobrym Akcentem!

Zapraszamy do odwiedzenia naszej szkoły! Czekają tu na Ciebie przyjaźni i kompetentni lektorzy. Chętnie zapoznamy Cię z naszą ofertą i odpowiemy na wszelkie pytania.

O NAS

Ambitni i pracowici

W naszej ofercie znajdują się kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania, prowadzone stacjonarnie, online i hybrydowo dla grup oraz słuchaczy indywidualnych.

Ambitni i pracowici

Stworzyliśmy własną, autorską platformę do nauki języka angielskiego z kursami na wszystkich poziomach zaawansowania. Wydaliśmy podręczniki do nauki języka angielskiego, które dostępne są także jako e-booki. Zorganizowaliśmy i obsługiwaliśmy ogromną ilość szkoleń i audytów językowych dla firm, w tym wiele projektów międzynarodowych. Napisaliśmy i zrealizowaliśmy dwa projekty szkoleń dla firm dofinansowane ze środków unijnych. Przeprowadzaliśmy kilkakrotnie Wielki Test Języka Angielskiego w Poznaniu. Zorganizowaliśmy dziesiątki wyjazdów do szkół językowych w Wielkiej Brytanii, USA i na Malcie.

OPINIE

Dużo zadowolonych klientów

Zobacz co o nas mowia nasi klienci
Anna Michalak
Czytaj więcej
Jeszcze nigdy tak łatwo nie przyswajałam słówek. Wystarczy słuchać i powtarzać. Najpierw same słowa, później wyrażenia i na końcu zdania po angielsku i tłumaczenia. Działa!
Jan Dąbrowski
Czytaj więcej
Świetnie przygotowane lekcje. Łatwo zrozumieć o co chodzi, ponieważ lektorka tłumaczy zagadnienia w przystępny sposób, miło się jej słucha, a ćwiczenia są dopasowane do materiału przerobionego na lekcji video. Bardzo mi się podoba.
Hanna Domańska
Czytaj więcej
Przystępne tłumaczenie, dużo przykładów i ćwiczeń, które pozwalają na sprawdzenie swojej wiedzy. Bardzo miła prowadząca;).
Zofia Stachowicz
Czytaj więcej
Nie tylko świetny kurs, gdzie nagle angielski staje się łatwy do przyswojenia, ale także pięknie opakowany. Miło się pracuje, gdy widzi się taki ładny interfejs, a treści przedstawione są przejrzyście.
Andrzej Banach
Czytaj więcej
Po raz pierwszy uczyłem się słownictwa taką metodą. Przyswajanie słówek, całych wyrażeń, ćwiczenie wymowy i tłumaczenia sprawiają, że coraz łatwiej jest mi mówić po angielsku.
Maria Średzka
Czytaj więcej
Szkoła językowa, w której panuje miła atmosfera. Polecam korzystanie z platformy stworzonej przez panią dyrektor. Istnieje możliwość wyboru odpowiedniego kursu do poziomu. Lekcje prowadzone są w sposób profesjonalny, uporządkowany, metodyczny. Ilość materiału prezentowanego na lekcji nie przytłacza. Różnorodność ćwiczeń pozwala na usystematyzowanie wiedzy.
Anna Trzcińska
Czytaj więcej
Bardzo sympatyczne miejsce, pyszna kawa, mili ludzie... można się uczyć i zrelaksować jednocześnie. Polecam gorąco zajęcia stacjonarne i korzystanie z platformy stworzonej przez panią dyrektor:)
Klaudia Domagała
Czytaj więcej
Gorąco polecam kursy na platformie i odpowiadające im książki. Dzięki nagraniom poszerzam słownictwo, układam sobie w głowie zamęt z gramatyką, który miałam, ćwiczę wymowę Niedawno zaczęłam, a już widzę znakomite efekty, jeśli chodzi o płynność mojej wypowiedzi i pewność siebie w posługiwaniu się angielskim.

Firmy, z którymi współpracowaliśmy

Zapisz się na kurs

Wybierz najlepszy kurs dla siebie!

Kursy na platformie - Angielski z dobrym akcentem 🇬🇧🚀 Zobacz więcej

Autorska platforma edukacyjna

Zapraszamy na kursy na naszej autorskiej platformie edukacyjnej!📲