Zapraszamy na kursy językowe w nowym roku szkolnym 2018/2019

AKTUALNOŚCI

Wrzesień to miesiąc, w którym prowadzimy zapisy na kolejny rok oraz układamy plany zajęć.
Do Państwa dyspozycji jesteśmy od poniedziałku do piątku, od godziny 12:00 do 19:00.

Kursy na platformie - Angielski z dobrym akcentem 🇬🇧🚀 Zobacz więcej

Autorska platforma edukacyjna

Zapraszamy na kursy na naszej autorskiej platformie edukacyjnej!📲

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies, które będą zamieszczane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki internetowej i wyłączyć opcję zapisu plików cookies. Ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi cookies na tej stronie można się zapoznać tutaj: Polityka prywatności