PRZERWA ŚWIĄTECZNA

AKTUALNOŚCI

Szanowni Państwo, przerwa świąteczna w Akcencie trwa od 23.12.2021 r. do 2.01.2022. W tym czasie wszystkie zajęcia grupowe są odwołane, a biuro szkoły w Poznaniu jest nieczynne. Zajęcia indywidualne mogą się odbywać. Prosimy jednak ustalić to bezpośrednio z Lektorami lub za pośrednictwem biura do dnia 21.12. W okresie od 23 grudnia do 2 stycznia nie będzie jednak możliwości odwoływania zajęć za pośrednictwem biura.

Kursy na platformie - Angielski z dobrym akcentem 🇬🇧🚀 Zobacz więcej

Autorska platforma edukacyjna

Zapraszamy na kursy na naszej autorskiej platformie edukacyjnej!📲

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies, które będą zamieszczane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki internetowej i wyłączyć opcję zapisu plików cookies. Ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi cookies na tej stronie można się zapoznać tutaj: Polityka prywatności