Przerwa świąteczna

AKTUALNOŚCI

Szanowni Państwo,

przerwa świąteczna w Akcencie trwa od 14.04 do 19.04 włącznie –  tym czasie wszystkie zajęcia grupowe nie odbywają się. Biuro szkoły jest nieczynne od 14.04 do 18.04.

Zajęcia indywidualne mogą się odbywać. Prosimy jednak ustalić to bezpośrednio z Lektorami lub za pośrednictwem biura do dnia 13.04.2022. W dniach 14.04 do 18.04 nie ma jednak możliwości odwoływania zajęć za pośrednictwem biura.  

Kursy na platformie - Angielski z dobrym akcentem 🇬🇧🚀 Zobacz więcej

Autorska platforma edukacyjna

Zapraszamy na kursy na naszej autorskiej platformie edukacyjnej!📲

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies, które będą zamieszczane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki internetowej i wyłączyć opcję zapisu plików cookies. Ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi cookies na tej stronie można się zapoznać tutaj: Polityka prywatności