NOWOŚĆ W OFERCIE – KURSY VIDEO! ANGIELSKI Z AKCENTEM

AKTUALNOŚCI

Polecamy też nowość w naszej ofercie – kursy video.

Kursy są dostępne na poziomach A2 i B1. Obejmują całkowity zakres gramatyki i słownictwa na każdym  z poziomów. Pakiet Standard składa się z 20 filmów video grammar i 20 filmów video vocabulary, które trwają około 15 minut każdy oraz zestawu dodatkowych, autorskich ćwiczeń do lekcji wraz z odpowiedziami. Kurs video można uzupełnić o zajęcia z lektorem, jako konsultacje i konwersacje. Taka kombinacja pozwoli uzyskać doskonałe efekty i obniżyć  koszty szkolenia.

Więcej informacji i przykładowy filmu na naszej stronie:

https://www.akcent-poznan.com.pl/kursy-video/

Kursy na platformie - Angielski z dobrym akcentem 🇬🇧🚀 Zobacz więcej

Autorska platforma edukacyjna

Zapraszamy na kursy na naszej autorskiej platformie edukacyjnej!📲