Kursy wakacyjne

AKTUALNOŚCI

Zapraszamy na kursy w czasie wakacji! Lato to bardzo dobry czas na odświeżenie lub rozpoczęcie nauki języka obcego. Dlatego już teraz zachęcamy do skorzystania z kursów w Akcencie, proponujemy zajęcia stacjonarne lub online. Polecamy także kursy języka angielskiego realizowane na naszej platformie edukacyjnej. Są one adresowane do wszystkich, którzy opanowali podstawy języka angielskiego i chcieliby podnieść poziom swoich umiejętności lub powtórzyć zdobytą wiedzę. Obecnie kursy dostępne są na poziomie A2 i B1, a wkrótce także na poziomie A1 i B2. https://platforma.szkola-akcent.pl/

Kursy na platformie - Angielski z dobrym akcentem 🇬🇧🚀 Zobacz więcej

Autorska platforma edukacyjna

Zapraszamy na kursy na naszej autorskiej platformie edukacyjnej!📲

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies, które będą zamieszczane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki internetowej i wyłączyć opcję zapisu plików cookies. Ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi cookies na tej stronie można się zapoznać tutaj: Polityka prywatności