DLA FIRM

Kurs stacjonarny dla firm

Od lat z sukcesem poszerzamy kompetencje językowe pracowników polskich i zagranicznych firm. Nasza szkoła jest autorem projektu szkoleń dla firm „Dobry Akcent w firmach Wielkopolski – szkolenie językowe dla przedsiębiorstw”. Z naszych usług skorzystały m.in. TP S.A., PKO BP, Dom Wydawniczy Rebis, Open Profit, Rheavendors Polska.

Informacja o kursach

FAQ

Często zadawane pytania

Nasza szkoła mieści się na poznańskim Piątkowie, os. Zygmunta Starego 6.

Oczywiście, w naszej ofercie mamy kursy stacjonarne, online i hybrydowe.

Kurs hybrydowy to skuteczne połączenie zajęć stacjonarnych i samodzielnej nauki z naszą platformą edukacyjną. Zajęcia te są bardziej atrakcyjne cenowo i angażują do przerabiania przygotowanych przez nas lekcji w domu. W czasie zajęć mamy okazję ćwiczyć poznany materiał w praktyce, bez tracenia czasu na jego wprowadzanie i tłumaczenie.

Największą popularnością cieszą się kursy, w których spotykamy się 2 razy w tygodniu (45 min lub 60 min). Na życzenie organizujemy też zajęcia odbywające się raz w tygodniu (60 min lub 90 min).

Zapraszamy dzieci od 7 lat, młodzież, dorosłych i seniorów. Każdy jest u nas mile widziany i może znaleźć ofertę dla siebie.

W chwili obecnej uczymy angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego i polskiego dla obcokrajowców.

Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych lektorów oraz native speakerów, dla których nauczanie jest pasją. Wielu z nich jest doświadczonymi nauczycielami poznańskich szkół podstawowych i liceów, a także wykładowców na wyższych uczelniach. Współpracują z nami także pełni pomysłów i zapału młodzi lektorzy i lektorki, którzy prowadzą zajęcia głównie z dziećmi i młodzieżą.

Tak, można. W umowie zapisujemy kwoty i terminy wpłat. Za dostęp do platformy Akcent można także płacić w ratach PayU lub skorzystać z subskrypcji.

Kursy na platformie - Angielski z dobrym akcentem 🇬🇧🚀 Zobacz więcej

Autorska platforma edukacyjna

Zapraszamy na kursy na naszej autorskiej platformie edukacyjnej!📲