Jak zapisać się na kurs?

Wybierz i opłać kurs

Wybierz kurs, wypełnij formularz i podaj wszystkie pasujące Ci terminy zajęć.

Wypełnij test

Dostępny online lub w biurze naszej szkoły – zapraszamy od poniedziałku do piątku, w godzinach 12 – 19.

Podpisz umowę

Umowa gwarantuje Ci uczestnictwo w kursie językowym.

Kursy na platformie - Angielski z dobrym akcentem 🇬🇧🚀 Zobacz więcej

Autorska platforma edukacyjna

Zapraszamy na kursy na naszej autorskiej platformie edukacyjnej!📲

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies, które będą zamieszczane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki internetowej i wyłączyć opcję zapisu plików cookies. Ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi cookies na tej stronie można się zapoznać tutaj: Polityka prywatności